Uitslag Grieks jongeren tweede ronde 2017-2018

Hieronder volgt de uitslag van de tweede ronde van de Klassieke Olympiaden Grieks.

Finalisten in alfabetische volgorde:

  • Cato Dijkhuizen, Adelbert College, Wassenaar (na finale tweede plaats)
  • Martin Lelarge, Maerlant-Lyceum, Den Haag (na finale derde plaats)
  • Yelle Tanesha, Stedelijk Gymnasium, Schiedam (na finale eerste plaats)

 

4. Ilse Harmers Hondsrug College Emmen
5. Björn de Ruiter Coornhert Gymnasium Gouda
6. Lola Godeke Vlier Deventer
7. Stefan Sprakel Vlier Deventer
7. Nikita van der Werf Adelbert College Wassenaar
9. Annika Heijmans Augustinianum Eindhoven
10. Thirza Vis Cals-college Nieuwegein
11. Isa Baas Cygnus Gymnasium Amsterdam
11. Hanna de Koning Stedelijk Gymnasium Schiedam
13. Merel Bouma Vossiusgymnasium Amsterdam
13. Anne Nieuwstraten Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
13. Vi Pham Vlier Deventer
16. Job Vlak Cygnus Gymnasium Amsterdam
16. Ruben Zuidgeest Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
18. Sven Holtrop Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
18. Sander van den Berg Coornhert Gymnasium Gouda
18. Fabiènne van Wijk Stanislascollege Pijnacker
21. Anke Posma Marnix College Ede
21. Loe Selders Cygnus Gymnasium Amsterdam
23. Laura Hanrath Bonhoeffercollege Castricum
24. Timo Hoogstrate Stedelijk Gymnasium Schiedam
25. Puck Heijenrath Adelbert College Wassenaar
26. Philippina Nikkels van der Veen Marnix Gymnasium Rotterdam
27. Mirjanne Horlings Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
28. Max van der Hart Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
29. Anne Nieuwstraten Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
30. Michael Janssen Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
30. Bart Stuit Sg. Spieringshoek Schiedam
32. Jasper Brookman Marnix Gymnasium Rotterdam
33. Vince Konings Gertrudiscollege Roosendaal
34. Nienke Hutten Augustinianum Eindhoven
35. Katja Braber Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
35. Charlotte Hofma Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
37. Lieke Boogaard Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
37. Jet de Wilde Baudartius College Zutphen
39. Ruby van Soest Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
40. Floris bij de Weg Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
41. Charlotte Boissevain Marnix Gymnasium Rotterdam