Uitslagen Klassieke Olympiaden ronde 2 schooljaar 2020-2021

Geheel anders dan we ons voorgesteld hadden werden de afgelopen week op verschillende scholen op verschillende momenten de tweede rondes van de Klassieke Olympiaden Latijn en Grieks gehouden. Het werk van de kandidaten werd ingescand en de organisatie ter beoordeling gestuurd. De organisatie was onder de indruk van van de kennis en de creativiteit  van de deelnemers. De opgaven van beide wedstrijden staan inmiddels op onze website.

Hieronder volgt allereerst de uitslag van de tweede ronde van de Klassieke Olympiaden Latijn.

Finalisten in alfabetische volgorde:

  • Kallista Komdeur, Stedelijk Gymnasium Johan van Oldebarnevelt, Amersfoort
  • Pepijn Neger, Stedelijk Gymnasium Breda, Breda
  • Emma Vinkenoog, Spinoza Lyceum, Amsterdam

 

4. Maud Camfferman Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
4. Jelmar Delsing Gymnasium Celeanum Zwolle
6. Ella Slot Cygnus Gymnasium Amsterdam
6. Evy Zandbelt Murmellius Gymnasium Alkmaar
8. Hugo Bloemert Gymnasium Celeanum Zwolle
9. Tigran Silvis Vossius Gymnasium Amsterdam
10. Rolf Vlierhuis Gymnasium Celeanum Zwolle
10. Isabella Wanningen Murmellius Gymnasium Alkmaar
12. Li-Yan Sijbolts Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
12. Marco Smits Murmellius Gymnasium Alkmaar
14. Julia Halfwerk Gymnasium Celeanum Zwolle
15. Jian Bickes Etty Hillesum Lyceum Deventer
16. Yvonne Dijksterhuis Cygnus Gymnasium Amsterdam
16. Emma Pagen Stedelijk Gymnasium Breda Breda
18. Anna Rosa Klaver Cygnus Gymnasium Amsterdam
19. Liefke Broersma Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
19. Bart de Waart Stedelijk Gymnasium Schiedam
21. Mirte Rijsdijk Marnix Gymnasium Rotterdam
21. Isobel Robertson Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
23.     Murmellius Gymnasium Alkmaar
23. Kasper Hofmeester Spinoza Lyceum Amsterdam
25. Noortje Pel Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
25. Chrystel Venema Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
27. Marit van Dijk Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
28. Larson Beemster OSG West-Friesland Hoorn
28. Ian van Loo Gymnasium Celeanum Zwolle
28. Laurens van Zijll de Jong Stedelijk Gymnasium Arnhem Arnhem
28. Lisa Vos Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
32. Lyke Zijlstra Etty Hillesum Lyceum Deventer
33.     Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
33. Thomas Oosterom Stedelijk Gymnasium Johan van Oldebarnevelt Amersfoort
35. Inez Hemme Etty Hillesum Lyceum Deventer
36. Raoul Meijer Etty Hillesum Lyceum Deventer
37. Kaya de Bruijn Stedelijk Gymnasium Schiedam
38.     Murmellius Gymnasium Alkmaar
38.     Murmellius Gymnasium Alkmaar
40. Lucas van der Horst Murmellius Gymnasium Alkmaar

 

 

De uitslag van de tweede ronde van de Klassieke Olympiaden Grieks volgt hieronder.

Finalisten in alfabetische volgorde:

  • Pepijn Neger, Stedelijk Gymnasium Breda, Breda
  • Ella Slot, Cygnus Gymnasium, Amsterdam
  • Emma Vinkenoog, Spinoza Lyceum, Amsterdam

 

4. Walt Kraeger Stedelijk Gymnasium Johan van Oldebarnevelt Amersfoort
5. Rikkie Gieler Spinoza Lyceum Amsterdam
6. Mare Plantinga Stedelijk Gymnasium Johan van Oldebarnevelt Amersfoort
7. Freekje Spaargaren Stedelijk Gymnasium Johan van Oldebarnevelt Amersfoort
8. Jasmijn Smid Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
8. Marijn Groot Vossius Gymnasium Amsterdam
8.     Keizer Karel College Amstelveen
11.     Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
12. Milan Koning Stedelijk Gymnasium Johan van Oldebarnevelt Amersfoort
13. Mark Lemmens Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
13. Oscar Valkering Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
15. Isa de Groot Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
15. Bart de Waart Stedelijk Gymnasium Schiedam
15. Niga Sayed Stedelijk Gymnasium Arnhem Arnhem
18. Britt Klercq Trinitas College Heerhugowaard
18. Emma Strikwerda Murmelliusgymnasium Alkmaar
20. Janneke de Ruiter Murmelliusgymnasium Alkmaar
20. Lysanne Leering Murmelliusgymnasium Alkmaar
20. Marit van Dijk Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
23. Florine de Boer Murmelliusgymnasium Alkmaar
23. Marte Koelstra Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
23. Mengmeng Luo Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
23. Milo van der Meer Stedelijk Gymnasium Johan van Oldebarnevelt Amersfoort
27. Isa Douwes Gymnasium Celeanum Zwolle
28. Stella Peeraer Cygnus Gymnasium Amsterdam
29.     Vossius Gymnasium Amsterdam
30.     Marnix Gymnasium Rotterdam
31.     Stedelijk Gymnasium Johan van Oldebarnevelt Amersfoort
32. Kris Bosch Murmelliusgymnasium Alkmaar
33. Marit Broekhuis Murmelliusgymnasium Alkmaar
34. Brent van Lenen Murmelliusgymnasium Alkmaar
35. Lydia van Rooijen Murmelliusgymnasium Alkmaar

 

 

Wij feliciteren de finalisten van harte en danken alle andere deelnemers en hun docenten voor het enthousiasme waarmee zij aan deze editie van de Klassieke Olympiaden hebben meegedaan. In verband met de geldende coronamaatregelen zal de finalemiddag op 10 april niet plaatsvinden.

De finalisten wensen wij succes met het voorbereiden op de finale en het lezen van de finalepensa: Latijn Ovidius en Grieks Lucianus. De zullen online worden afgenomen en de finalisten worden hier over geïnformeerd.

De organisatie van de Klassieke Olympiaden