Uitslagen Klassieke Olympiaden 2021-2022 ronde 2: finalisten bekend

De tweede rondes van de Klassieke Olympiaden Latijn en Grieks werden dit jaar digitaal op school afgenomen. Dit was voor de organisatie in deze tijden van o-mikron een geheel nieuwe manier van werken die ook voordelen met zich meebracht. De uitwerkingen van de kandidaten konden eenvoudig gedeeld worden met de correctoren en ook waren de antwoorden nog nooit zo goed te lezen als nu. Uiteraard was de organisatie onder de indruk van de kennis en creativiteit van de deelnemers. De opgaven van beide wedstrijden zijn inmiddels op onze website gepubliceerd. 

Hieronder volgt allereerst de uitslag van de tweede ronde van de Klassieke Olympiaden Latijn.

Finalisten in alfabetische volgorde:

  • Birgit van den Eijnden, Willibrord Gymnasium, Deurne
  • Eva Schreuder, Stedelijk Gymnasium, Schiedam
  • Emma Vinkenoog, Spinoza Lyceum, Amsterdam

 

4. Naomi Babeliowsky Cygnus Gymnasium Amsterdam
5.     Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
6. Marije Reitsema Lauwers Colllege Buitenpost
7. Nadia Divincenzo Bernardinuscollege Heerlen
8. Linde Sikkenga Stedelijk Gymnasium Breda Breda
9. Isobel Robertson Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
10. Anouk Smits Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
10. Wouter Van der Voort ISW Gasthuislaan 's-Gravenzande
12. Anna Jansen Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
12. Isa Marie Scheele Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
12.     Petrus Canisius College Alkmaar
15. Rikkie Gieler Spinoza Lyceum Amsterdam
15. Roosmarijn van der Meer Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
17. Teun Pons Stedelijk Gymnasium Nijmegen
18. Moria Tesfahuney Cygnus Gymnasium Amsterdam
19.     Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
20. Julia Halfwerk Gymnasium Celeanum Zwolle
20. Rayyaan Afifi Cygnus Gymnasium Amsterdam
22. Cecelia Palumbo Vossius Gymnasium Amsterdam
22. Marieke de Weerd Cygnus Gymnasium Amsterdam
24. Tuur Zilvold Marnix Gymnasium Rotterdam
25. Livia Lamers Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
25. Viola Löhr Gymnasium Amersfoort Johan van Oldebarnevelt Amersfoort
27. Dagmar van Schoonhoven Marnix College Ede
28. Suus van Leenders Cygnus Gymnasium Amsterdam
29. Ayla Verheul Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
30. Vera Cox Het Stedelijk Gymnasium van 's-Hertogenbosch Den Bosch
31.     Marnix College Ede
32. Lieuwe Dela Haije Marnix Gymnasium Rotterdam
32. Christianne Vermue Stedelijk Gymnasium Breda Breda
34. Tani Romanenko Stedelijk Gymnasium Breda Breda
35. Mengmeng Luo Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
36. Bracha Bedaf Het Stedelijk Gymnasium van 's-Hertogenbosch Den Bosch
37. Joost Goedhart Stedelijk Gymnasium Schiedam
38. Sterre de Bruijn Stedelijk Gymnasium Schiedam

 

 

De uitslag van de tweede ronde van de Klassieke Olympiaden Grieks volgt hieronder.

Finalisten in alfabetische volgorde:

  • Mai Thy Nguyen, Lingecollege Lyceum, Tiel
  • Freekje Spaargaren, Gymnasium Amersfoort Johan van Oldebarnevelt, Amersfoort
  • Emma Vinkenoog, Spinoza Lyceum, Amsterdam

 

4. Roosmarijn van der Meer Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
5. Nadia Divincenzo Bernardinuscollege Heerlen
6. Mengmeng Luo Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
7. Rikkie Gieler Spinoza Lyceum Amsterdam
7. Mathilda Kennessey Christelijk Lyceum Zandvliet Den Haag
7. Shihyun Park Vossius Gymnasium Amsterdam
7.     Petrus Canisius College Alkmaar
11. Teun Pons Stedelijk Gymnasium Nijmegen
11. Eva Wagener Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
13.     Marnix College Ede
13. Joost Goedhart Stedelijk Gymnasium Schiedam
13. Stella Peeraer Cygnus Gymnasium Amsterdam
16. Willemijn Maseland Stedelijk Gymnasium Arnhem
16. Dennis Schepen Groen van Prinstererlyceum Vlaardingen
18. Eva Schreuder Stedelijk Gymnasium Schiedam
18. Joran Wind OSG Sevenwolden Heerenveen
20. Mirte Rijsdijk Marnix Gymnasium Rotterdam
20. Oscar Valkering Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
22.     Stedelijk Gymnasium Nijmegen
22. Thirze Wiegers Het Stedelijk Gymnasium van 's-Hertogenbosch Den Bosch
25. Isa de Groot Gemeentelijk Gymnasium Hilversum Hilversum
25. Yvo Hofstede Stanislascollege Westplantsoen Delft
25. Harsh Mishra Vossius Gymnasium Amsterdam
27. Milan Koning Gymnasium Amersfoort Johan van Oldebarnevelt Amersfoort
28. Mayke Gaakeer Trinitas College Heerhugowaard
29. Douwe van der Putte Cygnus Gymnasium Amsterdam
30. Fabian Rosielle Cygnus Gymnasium Amsterdam
31. Robbe Buijs Het Stedelijk Gymnasium van 's-Hertogenbosch Den Bosch
32.     Utrechts Stedelijk Gymnasium Utrecht
34. Ilse Alfrink Etty Hillesum Lyceum Deventer
34.     Utrechts Stedelijk Gymnasium Utrecht
35. Milo van der Meer Gymnasium Amersfoort Johan van Oldebarnevelt Amersfoort
36. Maya Moerman Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
37.     Het Stedelijk Gymnasium van 's-Hertogenbosch Den Bosch
38. Gunnar V/D Kraan ISW Gasthuislaan s-Gravenzande
39. Teun Bosch ISW Gasthuislaan s-Gravenzande
40. Thijs de Groot Etty Hillesum Lyceum Deventer
41. Silvester Molenaar ISW Gasthuislaan s-Gravenzande
42. Jasmijn Kool Vossius Gymnasium Amsterdam
43.     Marnix Gymnasium Rotterdam

 

 

Wij feliciteren de finalisten van harte en danken alle andere deelnemers en hun docenten voor het enthousiasme waarmee zij aan deze editie van de Klassieke Olympiaden hebben meegedaan. Op dit moment weten wij nog niet in welke vorm de finalemiddag op 12 maart zal doorgaan. De finalerondes zullen in elk geval op die dag afgenomen worden.

De finalisten wensen wij succes met het voorbereiden op de finale en het lezen van de finalepensa: Latijn Suetonius en Grieks Hesiodus.

De organisatie van de Klassieke Olympiaden

De Klassieke Olympiaden zijn een initiatief van de Vrienden van het Gymnasium, Vereniging Classici Nederland en het Nederlands Klassiek Verbond en worden financieel bijgestaan door Addisco Onderwijs, Athenaeum Boekhandel, Eisma Edumedia, Hermaion, Historische Uitgeverij, Labrys Reizen, Primavera Pers, Staal & Roeland, Ta Grammata, Theatergroep Aluin en Uitgeverij P. Speciale dank gaat uit naar het Spinoza Lyceum Amsterdam en het Rijksmuseum van Oudheden voor het beschikbaar stellen van hun ruimtes.