Eregalerij

Op deze eregalerij staan de winnaars van de voorbije Klassieke Olympiaden vermeld.

2019-2020
Volwassenen Grieks:
Guido Kuijper (classicus)
Arthur Hartkamp (niet-classicus)
Emgert Zondervan (eervolle vermelding classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwassenen Latijn:
Guido Kuijper (classicus)
Emgert Zondervan (eervolle vermelding classicus)
Remmelt Daalder (eervolle vermelding niet-classicus)
er is geen prijs uitgereikt aan een niet-classicus

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Ella Slot (Cygnus Gymnasium, Amsterdam)
  2. Bram van Altenborg (Marnix Gymnasium, Rotterdam)
  3. Eline van der Horst (Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Latijn:

  1. Syb Wolfs (SG Groenewald, Stein)
  2. Bart de Waart (Stedelijk Gymnasium, Schiedam)
  3. Koen Aarts (Augustinianum, Eindhoven)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

2018-2019
Volwassenen Grieks:
mevrouw A.G. Bik-Huls (classica)
er is geen prijs uitgereikt aan een niet-classicus

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwassenen Latijn:
Emgert Zondervan (classicus)
Wim van Geldrop (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Björn de Ruiter (Coornhert Gymnasium, Gouda)
  2. Christopher van Altena (Vossius Gymnasium, Amsterdam)
  3. Timo Hoogstrate (Stedelijk Gymnasium, Schiedam) & Eline van der Horst (Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Latijn:

  1. Hanna de Koning (Stedelijk Gymnasium, Schiedam)
  2. Björn de Ruiter (Coornhert Gymnasium, Gouda)
  3. Eline van der Horst (Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

2017-2018
Volwassenen Grieks:
Guido Kuiper (classicus)
Jan van Baardewijk (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwassenen Latijn:
Guido Kuiper (classicus)
C. Eimermann (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Yelle Tanesha (Stedelijk Gymnasium, Schiedam)
  2. Cato Dijkhuizen (Adelbert College, Wassenaar)
  3. Martin Lelarge (Maerlant-Lyceum, Den Haag)

Jongeren Latijn:

  1. Laura Ruhé (Vossiusgymnasium, Amsterdam)
  2. Sven Holtrop (Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum)
  3. Lieve de Putter (Vossiusgymnasium, Amsterdam)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

2016-2017
Volwassenen Grieks:
Tom Ingelbrecht (classicus)
Christiaan van Andel Steenwijk (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwassenen Latijn:
Guido Kuiper (classicus)
Maryo van der Hilst (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Diederik van Langen (Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum)
  2. Louise van der Vlugt (Chr Lyceum, Veenendaal)
  3. Sophie Voorhuijzen (Keizer Karel College, Amstelveen)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Latijn:

  1. Louise van der Vlugt (Chr Lyceum Veenendaal)
  2. Kevin Tittel (Johan de Witt-gymnasium, Dordrecht)
  3. Sasja Rabbers (Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

2015-2016
Volwassenen Grieks:
Guido Kuijper (classicus)
Alfons de Smet (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwasenen Latijn:
Guido Kuijper (classicus)
Christiaan van Andel Steenwijk (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Imme Laseur (Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum)
  2. Lisanne Overduin (Marnix Gymnasium, Rotterdam)
  3. Victorine Buiten (Gymnasium Haganum, Den Haag)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Latijn:

  1. Anja Oomis (Stedelijk Gymnasium, Nijmegen)
  2. Lisanne Overduin (Marnix Gymnasium, Rotterdam)
  3. Willeke Smit (De Passie, Rotterdam)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

2014-2015
Volwassenen Grieks:
geen winnaar

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwassenen Latijn:
Guido Kuijper

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Lisanne Overduin (Marnix Gymnasium, Rotterdam)
  2. Jesse de Bruin (Cygnus Gymnasium, Amsterdam)
  3. Isabella van der Feltz (Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Latijn:

  1. Marieke Glazenburg (Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen)
  2. Maarten-Pieter Moolenburgh (Corderius College, Amersfoort)
  3. Jesse de Bruin (Cygnus Gymnasium, Amsterdam)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

2013-2014
Volwassenen Grieks:
Hugo Koning en Thomas Meert (gedeelde tweede plaats)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwassenen Latijn:
Harm Poortvliet

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Cécile de Jong (Adelbert College, Wassenaar)
  2. Lotte Meester (Stedelijk Gymnasium, Leiden)
  3. Thijs Blom (Tabor College, Hoorn)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Latijn:

  1. Maarten-Pieter Moolenburgh (Coderius College, Amersfoort)
  2. Cécile de Jong (Adelbert College, Wassenaar)
  3. Oscar Rommens (Klein Seminarie, Hoogstraten België)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

2012-2013
Volwassenen Grieks:
mevrouw A.G. Bik-Huls

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwassenen Latijn:
meneer A. de Smet

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Cécile de Jong (Adelbert College, Wassenaar)
  2. Annemijn von Holtz (Stedelijk Gymnasium, Breda)
  3. Connor Schilder (Taborcollege, Hoorn)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Latijn:

  1. Jop Wolffs (Stedelijk Gymnasium, Nijmegen)
  2. Just Calvin Joenoes (Johan de Witt-gymnasium, Dordrecht)
  3. Eva Nivard (Stedelijk Gymnasium, Haarlem)

Zie voor meer informatie het juryrapport.