Uitslag Latijn jongeren tweede ronde 2017-2018

Hieronder volgt de uitslag van de tweede ronde van de Klassieke Olympiaden Latijn.

Finalisten in alfabetische volgorde:

  • Sven Holtrop, Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum
  • Lieve de Putter, Vossiusgymnasium, Amsterdam
  • Laura Ruhé, Vossiusgymnasium, Amsterdam

 

4. Ilse Bijl Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
5. Abel Ribbink Vossiusgymnasium Amsterdam
6. Luc Segers TaborCollege, Werenfridus Hoorn
7. Janko Wiebenga Cygnus Gymnasium Amsterdam
8. Simon van de Ven Gymnasium Bernrode Heeswijk-Dinther
9. Justus Boesschen Hospers Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
10. Machteld Auf der Haar Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
11. Inez van der Steen Marnix Gymnasium Rotterdam
12. Martin Lelarge Maerlant-Lyceum Den Haag
13. Louisa de Gooijer Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
13. Ella Slot Cygnus Gymnasium Amsterdam
15. Milan Sent Zuyderzee Lyceum Emmeloord
16. Madelief van Meggelen Cygnus Gymnasium Amsterdam
17. Charlotte Hofma Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
18. Sophie Chedi Vossiusgymnasium Amsterdam
19. Yelle Tanesha Stedelijk Gymnasium Schiedam
20. Max Halsema Maerlant-Lyceum Den Haag
21. Jan Quan Guldensporencollege Campus Kaai Kortrijk - België
22. Vincent Spit Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
23. Tess Goudswaard Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
23. Doris Houtzager Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
23. Mirjam Kortleven Jacobus Fruytier scholengemeenschap Apeldoorn
26. Vera Middelkamp Marnix College Ede
27. Josephine Noordermeer Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
28. Anke Posma Marnix College Ede
29. Casper Baehr Cygnus Gymnasium Amsterdam
29. Amy Wanders Vossiusgymnasium Amsterdam
31. Milena Mustafajev Marnix College Ede
32. Marlies Koningen Marnix Gymnasium Rotterdam
33. Nikita van der Werf Adelbert College Wassenaar
34. Timo Hoogstrate Stedelijk Gymnasium Schiedam
34. Fabiènne van Wijk Stanislascollege Pijnacker
36. Jelle van Dijk Gymnasium Bernrode Heeswijk-Dinther
37. Bente Hermans Gertrudiscollege Roosendaal
38. Warre Debels Guldensporencollege Campus Kaai Kortrijk - België
38. Tosca Doeswijk Marnix College Ede
38. Johan Verzijden Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
41. Michel Vanhaverbeke Guldensporencollege Campus Kaai Kortrijk - België
42. Daniëlle Vlasblom Hoeksch Lyceum Oud-Beijerland