Uitslag Grieks jongeren tweede ronde 2016-2017

Hieronder volgt de uitslag van de tweede ronde van de Klassieke Olympiaden Grieks.

Finalisten in alfabetische volgorde:

  • Diederik van Langen, Gemeentelijk Gymnasium Hilversum (na finale eerste plaats)
  • Louise van der Vlugt, Chr Lyceum Veenendaal (na finale tweede plaats)
  • Sophie Voorhuijzen, Keizer Karel College, Amstelveen (na finale derde plaats)

 

4.

Jip

Sloos

Amsterdams Lyceum

Amsterdam

4.

Oscar

de Wit

Melanchthon Bergschenhoek

Bergschenhoek

5.

Max

van der Hart

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Hilversum

6.

Maarten

Elion

Rijnlands Lyceum

Wassenaar

6.

Aivin

Gast

Bataafs Lyceum

Hengelo

8.

Sven

Holtrop

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Hilversum

8.

Britt

Min

Bonhoeffercollege

Castricum

10.

Nadine

Schellekens

Johan de Witt-gymnasium

Dordrecht

10.

Michelle

Suijkerbuijk

Gertrudiscollege

Roosendaal

12.

Julie

Creemers

Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt

Amersfoort

13.

Dorothé

Kalkman

Corderius college

Amersfoort

13.

Daan

Willems

Marnix College

Ede

15.

Dante

Aramideh

SG Tabor locatie Werenfridus

Hoorn

16.

Roos

Scheerder

Corderius college

Amersfoort

17.

Folkert

de Bruin

Etty Hillesum Lyceum

Deventer

17.

Anne

Nieuwstraten

Johan de Witt-gymnasium

Dordrecht

17.

Melle

van der Geest

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Hilversum

20.

Helene

Ayar

Stedelijk Gymnasium

Schiedam

21.

Hugo

Odijk

Adelbert College Wassenaar

Wassenaar

22.

Cato

Dijkhuizen

Adelbert College Wassenaar

Wassenaar

23.

Laura

Jimmink

Adelbert College Wassenaar

Wassenaar

23.

David

Pieters

Etty Hillesum Lyceum

Deventer

23.

Paul

van der Kleij

Melanchthon Bergschenhoek

Bergschenhoek

26.

Sophie

van Leeuwaarde

Marnix Gymnasium

Rotterdam

27.

Pascal

de Jong

Adelbert College Wassenaar

Wassenaar

27.

Fleur

van den Heuvel

Augustinianum

Eindhoven

29.

Merijn

Maas

Gertrudiscollege

Roosendaal

30.

Rixt

vd Heide

Dr. Nassau College

Assen

31.

Michael

Janssen

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Hilversum

32.

Xander

Lenstra

Coornhert Gymnasium

Gouda

32.

Yelle

Tanesha

Stedelijk Gymnasium

Schiedam

32.

Niels

van Son

Johan de Witt-gymnasium

Dordrecht

35.

Steven

Jelsma

RSG Tromp Meesters

Steenwijk

36.

Antje

Nikkels van der Veen

Marnix Gymnasium

Rotterdam

36.

Iris

van Rossum

Emmauscollege

Rotterdam

38.

Irma

Tolboom

Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt

Amersfoort

38.

Mariëlle

van de Ruit

DevelsteinCollege

Zwijndrecht

40.

Doortje

Stolp

Adelbert College Wassenaar

Wassenaar

41.

Marjolein

van Noord

Bonhoeffercollege

Castricum

42.

Bart

van der Woude

Johan de Witt-gymnasium

Dordrecht