Uitslag Latijn jongeren tweede ronde 2016-2017

Hieronder volgt de uitslag van de tweede ronde van de Klassieke Olympiaden Latijn.

Finalisten in alfabetische volgorde:

  • Sasja Rabbers, Willem Lodewijk Gymnasium Groningen (na finale derde plaats)
  • Kevin Tittel, Johan de Witt-gymnasium Dordrecht (na finale tweede plaats)
  • Louise van der Vlugt, Chr Lyceum Veenendaal (na finale eerste plaats)

 

4.

Maarten

Elion

Rijnlands Lyceum Wassenaar

Wassenaar

4.

Lisa

Smulders

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Hilversum

4.

Diederik

van Langen

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Hilversum

7.

Jip

Sloos

Het Amsterdams Lyceum

Amsterdam

7.

Sophie

Voorhuijzen

Keizer Karel College

Amstelveen

9.

Amber

Hertog

Sg Spieringshoek

Schiedam

9.

Dylan

van Tongeren

Marnix College

Ede

11.

Hanna

Hurenkamp

Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt

Amersfoort

11.

Daan

Willems

Marnix College

Ede

13.

Rik

Litjens

Stedelijk Gymnasium

Den Bosch

14.

Willemijn

Krugers Dagneaux

Het Amsterdams Lyceum

Amsterdam

14.

Nadine

Schellekens

Johan de Witt-gymnasium

Dordrecht

16.

Anaïs

van Philips

Murmelliusgymnasium

Alkmaar

16.

Fleur

van den Heuvel

Augustinianum

Eindhoven

18.

Charlotte

Collin

Guldensporencollege Campus Plein

Kortrijk (België)

18.

Djin

Kastje

Keizer Karel College

Amstelveen

20.

Helene

Ayar

Stedelijk Gymnasium

Schiedam

20.

Sophie

Paauw

Murmelliusgymnasium

Alkmaar

20.

Yelle

Tanesha

Stedelijk Gymnasium

Schiedam

23.

Pascal

de Jong

Adelbert College Wassenaar

Wassenaar

24.

Pyter

Bootsma

Stedelijk Gymnasium Leeuwarden

Leeuwarden

24.

Charlotte

Hofma

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Hilversum

24.

Derk

van Wageningen

Willem Lodewijk Gymnasium

Groningen

27.

Maarten

Markering

Marnix College

Ede

28.

Jakob

Gilcher

Marnix Gymnasium

Rotterdam

28.

Lukas

Roels

Guldensporencollege Campus Plein

Kortrijk (België)

30.

Bruno

De Clercq

Guldensporencollege Campus Plein

Kortrijk (België)

30.

Martha

Oesei-Agyeman

Sg Spieringshoek

Schiedam

30.

Jet

Verbeek

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Hilversum

33.

Aliya

Hayat

Marnix Gymnasium

Rotterdam

33.

Xander

Lenstra

Coornhert Gymnasium

Gouda

33.

Lisanne

van Veenen

Murmelliusgymnasium

Alkmaar

36.

Jeppe Bandringa Stedelijk Gymnasium Leeuwarden

36.

Justus

Boesschen

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Hilversum

36.

Sven

Holtrop

Gemeentelijk Gymnasium Hilversum

Hilversum

36.

Max

van Hemert

Stedelijk Gymnasium

Den Bosch

40.

Eertze

van de Riet

Willem Lodewijk Gymnasium

Groningen

41.

Max

Veldhuijzen

Sg Spieringshoek

Schiedam

42.

Casper

von Berg

Stedelijk Gymnasium

Den Bosch