Uitslag Latijn jongeren 2014-2015

Allereerst willen we alle deelnemers hartelijk danken voor jullie deelname aan de Olympiade Latijn van 13 november. In de hieronder gepubliceerde lijst zijn alle leerlingen opgenomen die 30 of meer van de 44 punten behaald hebben.

De drie finalisten, op alfabetische volgorde, worden uitgenodigd voor de finaleronde op zaterdag 21 maart in het Rijksmuseum van Oudheden in Leiden. Zij ontvangen hiervoor een aparte uitnodiging. De andere deelnemers zijn die dag van harte welkom; houdt onze website in de gaten voor tijdstip en aanmelding.

Finalisten:

  • Jesse de Bruin, Cygnus Gymnasium Amsterdam (na finale derde plaats)
  • Marieke Glazenburg, Willem Lodewijk Gymnasium Groningen (na finale eerste plaats)
  • Maarten-Pieter Moolenburgh, Corderius College Amersfoort (na finale tweede plaats)

De ranglijst:

  1. Laurens Hamm, Johan de Witt Gymnasium Dordrecht
     
  2. Jana van Dam, Cygnus Gymnasium Amsterdam
    Jonathan Hofsteede, Etty Hillesum Lyceum Deventer
    Stefan de Gijsel, Cygnus Gymnasium Amsterdam
    Dezge Kizilkan, Cygnus Gymnasium Amsterdam
    Tom van Lieshout, Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
    Lisanne Overduin, Marnix Gymnasium Rotterdam (15 jaar!)
     
  3. Rutger Biezemans, Gymnasium Bernrode Heeswijk
    Martin Bourgonje, Stedelijk Gymnasium Leeuwarden
    Casper ten Dam, Stedelijk Gymnasium Nijmegen
    Zaza Jung, Stedelijk Gymnasium Leiden
    Klazien de Vries, Gomarus College Groningen
     
  4. Roberto Anwar, Christiaan Huygens Lyceum Eindhoven
    Pim den Boom, Gymnasium Camphusianum Gorinchem
    Thijs Meeuwisse, Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur
    Annet Rey, Stedelijk Gymnasium Leeuwarden
    Jelmar de Vries, Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
     
  5. Kyo Gerrits, Cygnus Gymnasium Amsterdam
    Joppe Schulten, Murmellius Gymnasium Alkmaar
    Lisa Stevens, Sint Maartens College Voorburg
    Anne Wouda, Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
     
  6. Lola Bos, Melanchthon Schiebroek Rotterdam
    Joran Gootjes, Murmellius Gymnasium Alkmaar
    Berend Langendijk, Murmellius Gymnasium Alkmaar
    Wim Spoelman, Stedelijk Gymnasium Leeuwarden (15 jaar!)
    Tessel Wisman, Murmellius Gymnasium Alkmaar
    Emma Witteveen, Stedelijk Gymnasium Leeuwarden
     
  7. Lieke Andeweg, Cygnus Gymnasium Amsterdam
    Laura Deen, Christelijk College Nassau Veluwe Harderwijk
    Bram van Diemen, Gymnasium Haganum Den Haag
    Jart Mattens, Zaanlands Lyceum Zaandam
    Louise van der Vlugt, Christelijk Lyceum Veenendaal
     
  8. Lies Beers, Murmellius Gymnasium Alkmaar
    Sahar Hbrahimgel, Stedelijk Gymnasium Leeuwarden
    Maaike Keetman, Murmellius Gymnasium Alkmaar
    Rosanne Luken, Murmellius Gymnasium Alkmaar
    Johan van der Marck, Murmellius Gymnasium Alkmaar
    Meike Pieters, Praedinius Gymnasium Groningen
     
  9. Stein de Jong, Haganum Den Haag
    Josefien Kuijper, Gomarus College Groningen
    Frank de Veld, Augustinianum Eindhoven

De overige kandidaten scoorden minder dan 30 punten.