Uitslagen ronde 2 KO 2017-2018

Afgelopen maand vonden de tweede rondes van de Klassieke Olympiaden Latijn en Grieks plaats op het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum. Op woensdag 11 januari kwamen de beste deelnemers Latijn samen om onderworpen te worden aan de vragen over het pensum Tacitus. Twee weken later was het de beurt aan de beste leerlingen Grieks om op hun beurt te schrijven over Euripides' Andromache.

Hieronder volgt allereerst de uitslag van de tweede ronde van de Klassieke Olympiaden Latijn.

Finalisten in alfabetische volgorde:

  • Sven Holtrop, Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum
  • Lieve de Putter, Vossiusgymnasium, Amsterdam
  • Laura Ruhé, Vossiusgymnasium, Amsterdam

 

4. Ilse Bijl Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
5. Abel Ribbink Vossiusgymnasium Amsterdam
6. Luc Segers TaborCollege, Werenfridus Hoorn
7. Janko Wiebenga Cygnus Gymnasium Amsterdam
8. Simon van de Ven Gymnasium Bernrode Heeswijk-Dinther
9. Justus Boesschen Hospers Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
10. Machteld Auf der Haar Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
11. Inez van der Steen Marnix Gymnasium Rotterdam
12. Martin Lelarge Maerlant-Lyceum Den Haag
13. Louisa de Gooijer Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
13. Ella Slot Cygnus Gymnasium Amsterdam
15. Milan Sent Zuyderzee Lyceum Emmeloord
16. Madelief van Meggelen Cygnus Gymnasium Amsterdam
17. Charlotte Hofma Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
18. Sophie Chedi Vossiusgymnasium Amsterdam
19. Yelle Tanesha Stedelijk Gymnasium Schiedam
20. Max Halsema Maerlant-Lyceum Den Haag
21. Jan Quan Guldensporencollege Campus Kaai Kortrijk - België
22. Vincent Spit Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
23. Tess Goudswaard Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
23. Doris Houtzager Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
23. Mirjam Kortleven Jacobus Fruytier scholengemeenschap Apeldoorn
26. Vera Middelkamp Marnix College Ede
27. Josephine Noordermeer Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
28. Anke Posma Marnix College Ede
29. Casper Baehr Cygnus Gymnasium Amsterdam
29. Amy Wanders Vossiusgymnasium Amsterdam
31. Milena Mustafajev Marnix College Ede
32. Marlies Koningen Marnix Gymnasium Rotterdam
33. Nikita van der Werf Adelbert College Wassenaar
34. Timo Hoogstrate Stedelijk Gymnasium Schiedam
34. Fabiènne van Wijk Stanislascollege Pijnacker
36. Jelle van Dijk Gymnasium Bernrode Heeswijk-Dinther
37. Bente Hermans Gertrudiscollege Roosendaal
38. Warre Debels Guldensporencollege Campus Kaai Kortrijk - België
38. Tosca Doeswijk Marnix College Ede
38. Johan Verzijden Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
41. Michel Vanhaverbeke Guldensporencollege Campus Kaai Kortrijk - België
42. Daniëlle Vlasblom Hoeksch Lyceum Oud-Beijerland

 

De uitslag van de tweede ronde van de Klassieke Olympiaden Grieks is als volgt.

Finalisten in alfabetische volgorde:

  • Cato Dijkhuizen, Adelbert College, Wassenaar
  • Martin Lelarge, Maerlant-Lyceum, Den Haag
  • Yelle Tanesha, Stedelijk Gymnasium, Schiedam

 

4. Ilse Harmers Hondsrug College Emmen
5. Björn de Ruiter Coornhert Gymnasium Gouda
6. Lola Godeke Vlier Deventer
7. Stefan Sprakel Vlier Deventer
7. Nikita van der Werf Adelbert College Wassenaar
9. Annika Heijmans Augustinianum Eindhoven
10. Thirza Vis Cals-college Nieuwegein
11. Isa Baas Cygnus Gymnasium Amsterdam
11. Hanna de Koning Stedelijk Gymnasium Schiedam
13. Merel Bouma Vossiusgymnasium Amsterdam
13. Anne Nieuwstraten Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
13. Vi Pham Vlier Deventer
16. Job Vlak Cygnus Gymnasium Amsterdam
16. Ruben Zuidgeest Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
18. Sven Holtrop Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
18. Sander van den Berg Coornhert Gymnasium Gouda
18. Fabiènne van Wijk Stanislascollege Pijnacker
21. Anke Posma Marnix College Ede
21. Loe Selders Cygnus Gymnasium Amsterdam
23. Laura Hanrath Bonhoeffercollege Castricum
24. Timo Hoogstrate Stedelijk Gymnasium Schiedam
25. Puck Heijenrath Adelbert College Wassenaar
26. Philippina Nikkels van der Veen Marnix Gymnasium Rotterdam
27. Mirjanne Horlings Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
28. Max van der Hart Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
29. Anne Nieuwstraten Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
30. Michael Janssen Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
30. Bart Stuit Sg. Spieringshoek Schiedam
32. Jasper Brookman Marnix Gymnasium Rotterdam
33. Vince Konings Gertrudiscollege Roosendaal
34. Nienke Hutten Augustinianum Eindhoven
35. Katja Braber Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
35. Charlotte Hofma Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
37. Lieke Boogaard Johan de Witt-gymnasium Dordrecht
37. Jet de Wilde Baudartius College Zutphen
39. Ruby van Soest Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
40. Floris bij de Weg Gemeentelijk Gymnasium Hilversum
41. Charlotte Boissevain Marnix Gymnasium Rotterdam

 

Wij feliciteren de finalisten van harte en danken alle andere deelnemers en hun docenten voor het enthousiasme waarmee zij aan deze editie van de Klassieke Olympiaden hebben meegedaan. Alle deelnemers zijn van harte welkom op de finalemiddag op zaterdag 7 april in het Rijksmuseum van Oudheden.

De finalisten wensen wij succes met het voorbereiden op de finale en het lezen van de finalepensa: Latijn Tacitus en Grieks Andromache.

De organisatie van de Klassieke Olympiaden