Uitslagen eerste ronde KO 2017-2018

Beste docenten, beste leerlingen,

De afgelopen weken hebben ruim 600 leerlingen zich gebogen over deeerste ronde van de Klassieke Olympiaden. We zijn enorm wederom verheugd met dit grote aantal enthousiaste leerlingen. Zoals aangekondigd nodigen wij de beste circa vijftig deelnemers uit voor de tweede ronde, die op het Gemeentelijk Gymnasium Hilversum zal worden gehouden. Daartoe hebben we besloten de caesuur te leggen op 18 punten bij Grieks en 18 punten bij Latijn.

Dit resulteert in de volgende 64 kandidaten Latijn, die woensdagmiddag 10 januari 2018 in Hilversum verwacht worden:

Laura Ruhé
Vossiusgymnasium
Amsterdam 28
Fabiènne van Wijk
Stanislascollege
Pijnacker 28
Justus
Boesschen Hospers
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 25
Merel Biesheuvel
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 24
Tess Goudswaard
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 24
Machteld Auf der Haar
Willem Lodewijk Gymnasium
Groningen 23
Sven Holtrop
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 23
Emma Ruitenbeek
Erasmiaans Gymnasium
Rotterdam 23
Milan Sent
Zuyderzee Lyceum
Emmeloord 23
Jelle van Dijk
Gymnasium Bernrode
Heeswijk-Dinther
23
Shauni Bordeyne
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 22
Max de Bie
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 22
Vera Middelkamp Marnix College Ede 22
Julia Noy
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 22
Ella Slot
Cygnus Gymnasium
Amsterdam 22
Amy Wanders
Vossiusgymnasium
Amsterdam 22
Sophie Chedi
Vossiusgymnasium
Amsterdam 21
Vincent Spit
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 21
Yelle Tanesha
Stedelijk Gymnasium
Schiedam 21
Simon van de Ven
Gymnasium Bernrode
Heeswijk-Dinther
21
Madelief van Meggelen
Cygnus Gymnasium
Amsterdam 21
Victor-Loïc Verfaillie
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 21
Brian Cluyse
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 20
Charlotte Hofma
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 20
Timo Hoogstrate
Stedelijk Gymnasium
Schiedam 20
Sebastiaan Koninkx
Marnix Gymnasium
Rotterdam 20
Sacha Kukuric
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 20
Milena Mustafajev Marnix College Ede 20
Abel Ribbink
Vossiusgymnasium
Amsterdam 20
Nikita van der Werf
Adelbert College
Wassenaar 20
Daphne van Oosten
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 20
Hiddo
van Voorst tot Voorst
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 20
Ilse Bijl
Erasmiaans Gymnasium
Rotterdam 19
Charlotte Collin
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 19
Louisa de Gooijer
Erasmiaans Gymnasium
Rotterdam 19
Warre Debels
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 19
Max Halsema
Maerlant-Lyceum
Den Haag 19
Doris Houtzager
Erasmiaans Gymnasium
Rotterdam 19
Mirjam Kortleven
Jacobus Fruytier scholengemeenschap
Apeldoorn 19
Luc Segers
TaborCollege, Werenfridus
Hoorn 19
Gerben van Muiswinkel
Marnix Gymnasium
Rotterdam 19
Michel Vanhaverbeke
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 19
Casper Baehr
Cygnus Gymnasium
Amsterdam 18
Jasper Brookman
Marnix Gymnasium
Rotterdam 18
Lieve de Putter
Vossiusgymnasium
Amsterdam 18
Willemijn Debets
TaborCollege, Werenfridus
Hoorn 18
Tosca Doeswijk Marnix College Ede 18
Bente Hermans
Gertrudiscollege
Roosendaal 18
Marlies Koningen
Marnix Gymnasium
Rotterdam 18
Martin Lelarge
Maerlant-Lyceum
Den Haag 18
Xander Lenstra
Coornhert Gymnasium
Gouda 18
Luka Mullie
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 18
Josephine Noordermeer
Johan de Witt-gymnasium
Dordrecht 18
Tim Nuytens
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 18
Ibe Piepers
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 18
Anke Posma Marnix College Ede 18
Jan Quan
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 18
Fatima Rehman
Maerlant-Lyceum
Den Haag 18
Inez van der Steen
Marnix Gymnasium
Rotterdam 18
Annabel Vandewalle
Guldensporencollege Campus Kaai
Kortrijk - België 18
Johan Verzijden
Erasmiaans Gymnasium
Rotterdam 18
Daniëlle Vlasblom
Hoeksch Lyceum
Oud-Beijerland 18
Janko Wiebenga
Cygnus Gymnasium
Amsterdam 18
Vera Zonneveld Alkwin Kollege Uithoorn 18

 

En de volgende 58 kandidaten voor Grieks, die woensdagmiddag 24 januari 2018 in Hilversum verwacht worden:

Fabiènne van Wijk
Stanislascollege
Pijnacker 30
Philippina
Nikkels van der Veen
Marnix Gymnasium
Rotterdam 29
Sven Holtrop
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 28
Antje
Nikkels van der Veen
Marnix Gymnasium
Rotterdam 28
Max van der Hart
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 28
Merel Bouma
Vossiusgymnasium
Amsterdam 27
Cato Dijkhuizen
Adelbert College
Wassenaar 26
Bram Altenborg
Marnix Gymnasium
Rotterdam 25
Martin Lelarge
Maerlant-Lyceum
Den Haag 25
Hugo Odijk
Adelbert College
Wassenaar 25
Thirza Vis Cals-college Nieuwegein 25
Ruben Zuidgeest
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 25
Lola Godeke Vlier Deventer 24
Timo Hoogstrate
Stedelijk Gymnasium
Schiedam 24
Eline Schoonhoven
Stedelijk Gymnasium
Leiden 24
Yelle Tanesha
Stedelijk Gymnasium
Schiedam 24
Jelle van Dijk
Gymnasium Bernrode
Heeswijk-Dinther
24
Pascal de Jong
Adelbert College
Wassenaar 23
Nikita van der Werf
Adelbert College
Wassenaar 23
Job Vlak
Cygnus Gymnasium
Amsterdam 23
Jasper Brookman
Marnix Gymnasium
Rotterdam 22
Tim Broosus
Gertrudiscollege
Roosendaal 22
Jasmijn den Dubbelden
Adelbert College
Wassenaar 22
Ilse Harmers
Hondsrug College
Emmen 22
Charlotte Hofma
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 22
Xander Lenstra
Coornhert Gymnasium
Gouda 22
Isabelle Potter
Vossiusgymnasium
Amsterdam 22
Leonie van Dijk
Stedelijk Gymnasium
Leiden 22
Puck Heijenrath
Adelbert College
Wassenaar 21
Bart Stuit
Sg. Spieringshoek
Schiedam 21
Isa Baas
Cygnus Gymnasium
Amsterdam 20
Sebastiaan Blokzijl
Adelbert College
Wassenaar 20
Katja Braber
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 20
Hanna de Koning
Stedelijk Gymnasium
Schiedam 20
Irma Tolboom
Gymnasium Amersfoort Johan van Oldenbarnevelt
Amersfoort 20
Inez van der Steen
Marnix Gymnasium
Rotterdam 20
Ruby van Soest
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 20
Anna van Velzen
Marnix Gymnasium
Rotterdam 20
Floris bij de Weg
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 19
Charlotte Boissevain
Marnix Gymnasium
Rotterdam 19
Elodie Harreman
Marnix Gymnasium
Rotterdam 19
Annika Heijmans Augustinianum Eindhoven 19
Mirjanne Horlings
Willem Lodewijk Gymnasium
Groningen 19
Michael Janssen
Gemeentelijk Gymnasium
Hilversum 19
Vince Konings
Gertrudiscollege
Roosendaal 19
Anne Nieuwstraten
Johan de Witt-gymnasium
Dordrecht 19
Vi Pham Vlier Deventer 19
Bente van Genderen
Coornhert Gymnasium
Gouda 19
Lieke Boogaard
Johan de Witt-gymnasium
Dordrecht 18
Björn de Ruiter
Coornhert Gymnasium
Gouda 18
Jet de Wilde
Baudartius College
Zutphen 18
Nienke Hutten Augustinianum Eindhoven 18
Anke Posma Marnix College Ede 18
Olaf Rhijnsburger
Marnix Gymnasium
Rotterdam 18
Loe Selders
Cygnus Gymnasium
Amsterdam 18
Stefan Sprakel Vlier Deventer 18
Sander van den Berg
Coornhert Gymnasium
Gouda 18
Kyrie-Alysa van Ijsselmuide
Gertrudiscollege
Roosendaal 18

 

We feliciteren de kandidaten voor de tweede ronde van harte en danken alle leerlingen die aan de eerste ronde hebben deelgenomen. Speciale dank gaat uit naar de docenten die bereid zijn geweest de opgaven voor hun leerlingen na te kijken. Alle deelnemers kunnen de opgave met antwoorden nog eens bekijken op onze website: Latijn en Grieks.

De tweede ronde van de Klassieke Olympiaden vindt plaats op woensdag 10 januari 2018 voor Latijn en woensdag 24 januari 2018 voor Grieks in Hilversum. De inloop is vanaf 13.30 uur, de wedstrijd start om 14.00 uur en duurt tot 16.45 uur. In de week voorafgaand aan de tweede ronde wordt nog een e-mail met informatie verstuurd.

We wensen alle leerlingen en hun docenten veel plezier met het lezen van de pensa die op onze site gepubliceerd zijn: voor Grieks is dat de Andromache van Euripides en voor Latijn Tacitus over Sejanus aan het keizerlijk hof van Tiberius.

 

Met vriendelijke groet,

 

De organisatie van de Klassieke Olympiaden