Eregalerij

Op deze eregalerij staan de winnaars van de voorbije Klassieke Olympiaden vermeld.

2016-2017
Volwassenen Grieks:
Tom Ingelbrecht (classicus)
Christiaan van Andel Steenwijk (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwasenen Latijn:
Guido Kuiper (classicus)
Maryo van der Hilst (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Diederik van Langen (Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum)
  2. Louise van der Vlugt (Chr Lyceum, Veenendaal)
  3. Sophie Voorhuijzen (Keizer Karel College, Amstelveen)

Zie voor meer informatie het juryrapport en de lijst met uitslagen.

Jongeren Latijn:

  1. Louise van der Vlugt (Chr Lyceum Veenendaal)
  2. Kevin Tittel (Johan de Witt-gymnasium, Dordrecht)
  3. Sasja Rabbers (Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen)

Zie voor meer informatie het juryrapport en de lijst met uitslagen.

2015-2016
Volwassenen Grieks:
Guido Kuijper (classicus)
Alfons de Smet (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwasenen Latijn:
Guido Kuijper (classicus)
Christiaan van Andel Steenwijk (niet-classicus)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Imme Laseur (Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum)
  2. Lisanne Overduin (Marnix Gymnasium, Rotterdam)
  3. Victorine Buiten (Gymnasium Haganum, Den Haag)

Zie voor meer informatie het juryrapport en de lijst met uitslagen.

Jongeren Latijn:

  1. Anja Oomis (Stedelijk Gymnasium, Nijmegen)
  2. Lisanne Overduin (Marnix Gymnasium, Rotterdam)
  3. Willeke Smit (De Passie, Rotterdam)

Zie voor meer informatie het juryrapport en de lijst met uitslagen.

2014-2015
Volwassenen Grieks:
geen winnaar

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwassenen Latijn:
Guido Kuijper

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Lisanne Overduin (Marnix Gymnasium, Rotterdam)
  2. Jesse de Bruin (Cygnus Gymnasium, Amsterdam)
  3. Isabella van der Feltz (Gemeentelijk Gymnasium, Hilversum)

Zie voor meer informatie het juryrapport en de lijst met uitslagen.

Jongeren Latijn:

  1. Marieke Glazenburg (Willem Lodewijk Gymnasium, Groningen)
  2. Maarten-Pieter Moolenburgh (Corderius College, Amersfoort)
  3. Jesse de Bruin (Cygnus Gymnasium, Amsterdam)

Zie voor meer informatie het juryrapport en de lijst met uitslagen.

2013-2014
Volwassenen Grieks:
Hugo Koning en Thomas Meert (gedeelde tweede plaats)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Volwassenen Latijn:
Harm Poortvliet

Zie voor meer informatie het juryrapport.

Jongeren Grieks:

  1. Cécile de Jong (Adelbert College, Wassenaar)
  2. Lotte Meester (Stedelijk Gymnasium, Leiden)
  3. Thijs Blom (Tabor College, Hoorn)

Zie voor meer informatie het juryrapport en de lijst met uitslagen.

Jongeren Latijn:

  1. Maarten-Pieter Moolenburgh (Coderius College, Amersfoort)
  2. Cécile de Jong (Adelbert College, Wassenaar)
  3. Oscar Rommens (Klein Seminarie, Hoogstraten België)

Zie voor meer informatie het juryrapport.

2012-2013
Volwassenen Grieks:
mevrouw A.G. Bik-Huls

Volwassenen Latijn:
meneer A. de Smet

Jongeren Grieks:

  1. Cécile de Jong (Adelbert College, Wassenaar)
  2. Annemijn von Holtz (Stedelijk Gymnasium, Breda)
  3. Connor Schilder (Taborcollege, Hoorn)

Jongeren Latijn:

  1. Jop Wolffs (Stedelijk Gymnasium, Nijmegen)
  2. Just Calvin Joenoes (Johan de Witt-gymnasium, Dordrecht)
  3. Eva Nivard (Stedelijk Gymnasium, Haarlem)